Veel rohkem energiat Sulle igaks päevaks! Muuda ostlemine kergeks ja mugavaks. Telli VitirON™ KIDS otse koju igasse Eestimaa asukohta.

11 vitamiinist ja mineraalist, aidates kaasa lapse tervisele ja immuunsüsteemile.


  • Efektiivne vitamiinide ja mineraalide kompleks, mis aitab kaasa lapse tervisele ja arengule.
  • Sisaldab kõrges annuses immuunsüsteemile olulisi mikroelemente nagu Vitamiinid C, D ja B6 ning mineraali seleen, mis aitavad võidelda haigustega.
  • Leedripuu marjade ekstraktiga - looduse jõud


Miks on need lastele nii olulised?

Vastab sertifitseeritud toitumisspetsialist Gundega Rudzite - Aņiščenko

Läbimõeldud ja õige toit on lapse- ja teismeeas väga tähtis. Laps peab sööma regulaarselt ja täisväärtuslikku toitu, jooma puhast vett ning olema füüsiliselt aktiivne. See on aeg, mil me loome vundamendi hilisemaks eluks. Lapsed erinevad täiskasvanutest ainevahetuse, südame ja veresoonkonna, hingamiselundite, termoregulatsiooni eripärade ja reaktsioonide poolest. Kasvuperioodil peavad ainevahetus ja energeetilised reaktsioonid tagama mitte ainult organismi eksisteerimise ja taastumise, vaid ka kasvu ja arengu.
Toidus sisalduvad valgud, rasvad ja süsivesikud on kõigi organismis toimuvate protsesside energiaallikas. Vesi, mineraalained, vitamiinid, fermendid ja teised ained tagavad organismis ainevahetusprotsessid. Vajaliku energia ja toitainete saamiseks peab laps sööma täisväärtuslikult ja regulaarselt, 4–5 korda päevas.
Tasakaalustatud toiduga saab organism vitamiine ja mineraalaineid, mis aitavad tugevdada ka immuunsüsteemi kaitsevõimet.
Paljud vanemad lubavad lastel ise valida ja oma menüüd koostada. Siis jõuavad väikese inimese menüüsse viinerid, röstleivad, sai võiga või šokolaadiga, gaseeritud ja magustatud joogid, jäätis ja muud maiustused, mis ei sisalda peaaegu üldse vitamiine ega mineraalaineid.

VitirON™ KIDS Immunity - Laste vitaminiseeritud sõbrad

11 vitamiinist ja mineraalist, aidates kaasa lapse tervisele ja immuunsüsteemile.


Kasutamine: vähemalt 4-aastastele lastele ja täiskasvanutele 1-2 närimispadjakest päevas.
Teave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
TOIDULISANDID EI ASENDA MITMEKÜLGSET JA TASAKAALUSTATUD TOITUMIST NING TERVISLIKKE ELUVIISE!
Säilitamine: kuivas kohas temperatuuril 15 °C - 25 °C. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.
TOIDULISANDID EI ASENDA TÄISVÄÄRTUSLIKKU JA MITMEKESIST TOITUMIST NING TERVISLIKKE ELUVIISE.